Виставка пам’яті Івана Похитонова та Петра Оссовського

09.10.2015–16.10.2015
09.10.2015–16.10.2015
Кировоградский областной художественный музей
Кировоград, ул. Б.Перспективная, 60

У відділі Кіровоградського обласного художнього музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відкрилася виставка художніх творів, присвяченої пам’яті видатних художників-земляків Івана Похитонова (1850-1923) та Петра Оссовського (1925-2015) «Малій Батьківщині присвячується…» за підсумками проведення пленерів у Добровеличківському, Новоукраїнському та Маловисківському районах.

У 2015 році обласним художнім музеєм відзначалися ювілеї з дня народження видатних художників, яких подарував світу наш край: 165 років з дня народження великого майстра мініатюрного живопису Івана Похитонова та 90 років з дня народження одного з родоначальників «суворого» стилю в мистецтві Петра Оссовського, який, нажаль, пішов з життя 1 серпня. Тож, для того, щоб гідно вшанувати пам'ять цих видатних синів Кіровоградщини, у липні-серпні цього року група художників організувала творчі виїзди на ті місця нашого краю, де вони народилися. В акції прийняли участь Валерій Давидов, Володимир Волохов, Марія Ачкачова, Наталія Федорова, Віктор Осипенко та Анатолій Кімнатний. Роботи цих авторів, написані під час пленерів і представлені в експозиції. Сподіваємось, що відзначення ювілеїв видатних художників-земляків шляхом організації пленерів стане гарною традицією на Кіровоградщині.

Анатолій Кімнатний – завідуючий відділом обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!