Формування діалогу як шлях до громадянської активності молоді та взаєморозуміння у суспільстві

27.11.2015
27.11.2015

У приміщенні Кіровоградської облдержадміністрації 27 листопада 2015 року відбудеться засідання круглого столу за темою “Формування діалогу як шлях до громадянської активності молоді та взаєморозуміння у суспільстві”.

Захід організовується в рамках проекту “Від руйнування до творення. Шляхи примирення в українському суспільстві” за ініціативи та підтримки Інституту з міжнародного співробітництва, Асоціації народних університетів Німеччини, Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості, громадських організацій „Інформаційно-дослідницький центр “Інтеграція та розвиток” і “Молодіжне громадське об’єднання “Центр”. Під час круглого столу планується обговорення актуальних тем щодо взаємодії органів державної влади з молодіжними громадянськими ініціативами, громадянської активності молоді на шляху до взаєморозуміння у суспільстві та демократичному перетворенні у місцевих громадах.

Захід відбудеться за участі В. Атаманчук, заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації, С. Коваленка, заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації, В. Таборанського, директора департаменту освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації, В. Останнього, начальника управління комунікацій з громадськістю Кіровоградської облдержадміністрації, О. Гавриленка, голови Громадської ради при Кіровоградській облдержадміністрації та Г. Суркової, директора Кіровоградського обласного ЦДЮТ. Громадську організацію "Турбота" представить її керівник - Андрій Флоренко.

Модератор заходу – О. Антонова, ментор проекту, кандидат наук з держуправління, доцент кафедри економіко-правових дисциплін Академії муніципального управління. В обговоренні візьмуть участь близько 40 представників учнівської та студентської молоді Кіровоградської області.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ