Передноворічні заходи - у бібліотеці імені Шевченка

17.12.2015–20.12.2015

Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка запрошує на заходи до Дня Святого Миколая. Так, 17 грудня о 14.00 у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться віртуальна мандрівка на сайти Діда Мороза та Санта Клауса. Того ж дня і в той же час у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться засідання творчої майстерні «Талановиті пальчики»: майстер-клас «Новорічні сувеніри». Також 17 грудня о 14:30 запрошуємо всіх охочих у відділ підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам відвідати святковий вернісаж «Подорож у новорічному часі».

Наступного дня - 18-го грудня о 10.30 у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться інтерактивне голосне читання казки Р. Кіплінга «Слоненя» з циклу заходів міні-проекту для дошкільнят «В гостях у казки». Того ж дня, але вже о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться голосне читання книг про Святого Миколая «Хочу, хочу подарунків…».

У неділю, 20-го грудня о 10.00 спільно з Кіровоградською федерацією з настільного хокею буде проводитися пізнавально-розважальний ігровий турнір «Магія спорту». В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi. У відділі дитячого та сімейного читання працює «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ