Передноворічні заходи - у бібліотеці імені Шевченка

17.12.2015–20.12.2015

Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка запрошує на заходи до Дня Святого Миколая. Так, 17 грудня о 14.00 у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться віртуальна мандрівка на сайти Діда Мороза та Санта Клауса. Того ж дня і в той же час у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів відбудеться засідання творчої майстерні «Талановиті пальчики»: майстер-клас «Новорічні сувеніри». Також 17 грудня о 14:30 запрошуємо всіх охочих у відділ підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам відвідати святковий вернісаж «Подорож у новорічному часі».

Наступного дня - 18-го грудня о 10.30 у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться інтерактивне голосне читання казки Р. Кіплінга «Слоненя» з циклу заходів міні-проекту для дошкільнят «В гостях у казки». Того ж дня, але вже о 14 годині у відділі дитячого та сімейного читання відбудеться голосне читання книг про Святого Миколая «Хочу, хочу подарунків…».

У неділю, 20-го грудня о 10.00 спільно з Кіровоградською федерацією з настільного хокею буде проводитися пізнавально-розважальний ігровий турнір «Магія спорту». В бібліотеці щодня працює сучасна Інтернет-зала з безкоштовним Інтернетом та зоною Wi-Fi. У відділі дитячого та сімейного читання працює «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!