DRACULAтур

06.02.2016–07.02.2016
06.02.2016–07.02.2016
Музыкально-драматический театр им. Кропивницкого
Кировоград, Театральная площадь

6 лютого 0 19.00 та 7 лютого о 16.00 зустрічайте в театрі ім. Кропівницького виставу "DRACULA" від харківського театру «ПРЕКРАСНІ КВІТИ».

Вистава DRACULA – останній за часом опус театру, вже встиг взяти участь у ГОГОЛЬFEST 2015. У титульній ролі – актор, поет, композитор, співак Сергій Бабкін.

Вистава «DRACULA» − це відкритий анатомічний театр жанрів трилера, гротеску, бойовика, комедії і навіть ліричної драми. У багряному калейдоскопі пристрастей Брема Стокера ви станете свідком фатальної зустрічі Джонатана Харкера і Графа Дракули, його авантюрної подорожі до Лондона в пошуках прекрасної Міни. Зануритесь у світи пристрасті і приреченості Люсі, невиліковного болю Ван Хелсінга та божевілля Ренфілда, знемагаючого в очікуванні свого хазяїна. Пишність легенди без бутафорії прикрас.

режисер: Артем Вусик

музика / дизайн звуків: Palokio

художник: Ольга Турута-Прасолова

художник по світлу: заслужений працівник культури України Володимир Мінаков

тривалість: 1 година 30 хв.

у ролях: Сергій Бабкін — Граф Дракула, Ігор Ключник — Джонатан Харкер, юрист, Сніжана Бабкіна — Міна, наречена Харкера, краща подруга Люсі, Оксана Черкашина — Люсі, дівчина із заможної сім’ї, краща подруга Міни, Денис Чмельов — доктор Ван Хелсинг, в минулому укушений Дракулою, Артем Вусик — містер Ренфілд, божевільний пацієнт Ван Хелсинга

Театр «ПРЕКРАСНІ КВІТИ» − це Харківський недержавний професійний театр, створений в 2011 році випускниками Харківського Університету Мистецтв імені Івана Петровича Котляревського – Артемом Вусиком, Ігорем Ключником та Денисом Чмельовим. В цьому ж році ними був заснований унікальний жанр Фанк-Футуризм, в якому театр працює і донині. Офіційною датою народження театру «Прекрасні Квіти» можна вважати 6 січня 2011 року. З квітня 2013 у виставах театру беруть участь відомий український музикант та актор Сергій Бабкін зі своєю дружиною Сніжаною Бабкіною.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту
Артем .Система замовлень і доставки Mister. Am
Зробив замовлення в додатку Mister.Am При оформленні замовлення вказав використати свій накопичений кешбек в розмірі…