Тренінг "Stud Active"

06.02.2016–07.02.2016
06.02.2016–07.02.2016
Памятник студентам
Кировоград, пр. Университетский, 8

У Кіровоградському національному технічному університеті 6-7 лютого пройде тренінг для представників органів студентського самоврядування та активних студентів Кіровоградської та Черкаської областей - від провідних студентських організацій за підтримки Міністерства освіти і науки під назвою "Stud Active".

Запрошуються активні студенти та представники студентського самоврядування вищих навчальних закладів Кіровоградської та Черкаської областей.

Метою тренінгів є створення у вищих навчальних закладах України самодостатнього та дієвого студентського самоврядування, надання практичних навичок щодо участі студентів у вдосконалені організації навчального процесу, реалізації студентських проектів, створення студентських медіа, а також участі студентів у забезпеченні прозорості діяльності вищих навчальних закладів та боротьбі з корупцією.

Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки України спільно з провідними молодіжними студентськими організаціями проводить серію тренінгів для представників органів студентського самоврядування та активних студентів.


Реєстрація: http://bit.ly/20oOHQ5Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту
Артем .Система замовлень і доставки Mister. Am
Зробив замовлення в додатку Mister.Am При оформленні замовлення вказав використати свій накопичений кешбек в розмірі…