Святковий концерт до Дня Матері

12.05.2016
12.05.2016

В четвер 12 травня 2016 року о 12:40 у 506 аудиторії (5-поверхового корпусу) Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка відбудеться святковий концерт до Дня Матері.

На Вас чекає захоплююча концертна програма від студентів факультету філології та журналістики КДПУ ім. В. Винниченка: пісні, танці, лірика, а також ексклюзивне відео з викладачами університету.

Цього року факультет приготував ще один цікавий захід до Дня Матері – це флешмоб фотографій з мамою. Такий флешмоб дозволить нам усім нагадати, хто для нас є найріднішою людиною. Інколи ми навіть не знаємо в обличчя батьків своїх друзів. Ви матимете можливість побачити того, хто виховав близьку для Вас людину. Це буде маленьким подаруночком для кожної мами, хвилинкою додаткової уваги для найріднішої. До флешмобу вже долучилось більше 100 людей, не забудьте і Ви привітати свою маму зі святом. Для участі необхідно лише викласти Ваше фото з мамою за цією адресою https://vk.com/selfie_mama_kr. Фотографії приймаються до 7 травня. Результати флешмобу Ви зможете переглянути на концерті до Дня Матері.

Не пропустіть найрідніше свято цієї весни!

Вхід вільний.

Чекаємо Вас за адресою:

вул. Шевченка,1, корпус 5, ауд. 506.

Деталі за тел. 098 762 10 28, 095 555 74 06.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Яна .Ресторан "VIP-хатинка"
Такие заведения не должны находиться в жилом доме,такое впечатление что тамада и музыка у нас в квартире ,УЖАС,ВЫХОДНЫХ…
Umanska E."Лісова коза" запрошує у гості
Добрий день, а можна отримати якісь контакти, щоб домовитись на інший день?
Вікторія .База відпочинку “На гачок”
Відпочивали на базі сьогодні - 01.07.2020 - класний пляж! Ми приїхали біля 8.30 ранку, нас без проблем пустили (вхід на…