Клуб літнього читання

17.08.2017
17.08.2017
Бібліотека імені Тараса Шевченка
Кировоград, ул. Шевченка, 5\22

Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г.Шевченка запрошує у Клуб літнього читання «Бібліотечне літо для веселих, кмітливих та невгамовних». Під час літніх канікул в бібліотеці вас очікує багато сюрпризів, несподіванок, конкурсів, майстер-класів, подарунків…

Хто любить читати, малювати, займатися рукоділлям, писати вірші, відгадувати ребуси, прийшовши до бібліотеки з 10.00 до 18.00 год., не буде розчарований, адже обов’язково знайде тут заняття на свій смак!

Протягом тижня у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам можна познайомитеся з літературними новинками, представленими на книжковій виставці «На літературних островах».

17 серпня о 10.30 у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття на тему: «Веб спілкування, нетикет».

17 серпня о 10.30 у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам буде проведено інтелектуальний спринт «Ерудит біля книжкової полиці». Запрошуємо всіх бажаючих.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!