Міжнародна агропромислова виставка Agroexpo`2017

20.09.2017–23.09.2017
20.09.2017–23.09.2017

Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO пройде з 20 по 23 вересня 2017 року у Кропивницькому (Кіровограді). Як і у попередні роки, виставка готова дивувати новинками. Що чекає відвідувачів виставки в цьому році?

№1. Більша площа - більше техніки: Найбільша виставка України AGROEXPO в цьому році розширила експозиційні площі, як відкриті, так і в критому павільйоні. На сьогоднішній день загальна виставкова площа склала 100 000 кв.м.

№2. Експозиція будівельних технологій "БудЕкспо": Новинкою AGROEXPO цього року стане експозиція будівельних технологій та матеріалів "БудЕкспо". Буде представлено новинки будівельного ринку: техніка, проектування, капітальне будівництво, фасади, покрівля, ізоляція, будівельні конструкції та ін.

№3. Конкурсний показ племінних тварин: Новинкою AGROEXPO в минулому році стала виставка тваринництва. У цьому році на виставці відбудеться конкурсний показ племінної великої, овець, кіз і коней. До складу журі увійдуть провідні експерти з Австрії та Нідерландів.

№4. Ще більше брендів на виставці "Автоленд": Виставка новинок від українських автосалонів "Автоленд" "переїде" в критий павільйон і збільшить свою площу до 5 000 кв.м. На виставці будуть представлені такі бренди, як Lexus, Mercedes, Volkswagen, Hyundai, Peugeot, Opel, Toyota і багато інших.

№5. Стронгмен-шоу: Команда українських стронгменів під керівництвом володаря титулу «Найсильніша людина світу 2004» Василя Вірастюка проведе майстер-клас із силових вправ, в тому числі і з перетягування різних типів сільськогосподарської техніки. Кожен бажаючий також матиме шанс випробувати свої сили і позмагатися з українськими богатирями.

Нагадаємо, в минулому році загальна площа експозицій AGROEXPO склала 88 300 кв.м. У виставці взяло участь 470 профільних компаній і відвідало 20 700 осіб.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!