Давай зміни!

01.07.2018
01.07.2018

Команда «Відкритий простір» запрошує представників малих міст Півдня і Сходу України до участі у проекті «Давай зміни!».

Основна мета проекту – підготовка фахівців з управління громадськими проектами через поєднання досвіду успішних підприємців та громадських діячів, які будуть тренерами і спікерами проекту.

Для участі у проекті буде сформовано дві групи учасників по 20 осіб кожна.
Навчання триватиме впродовж 5 місяців (серпень-грудень) і передбачає 5 дводенних тренінгів для кожної групи, а також практичні завдання, виконання яких є обов’язковою умовою для проходження на кожний новий етап проекту.

Найбільш результативні учасники будуть запрошені на фінальний майстер-клас, а частина з них отримає можливість взяти участь у навчальному візиті до Німеччини, який відбудеться наприкінці року.

Навчання буде проходити в різних куточках України, частина заходів відбудеться на базі успішних українських бізнес-компаній, які ділитимуться своїм досвідом розвитку та управління проектами.

Серед навчальних тем проекту «Давай зміни!» – креативне мислення та розробка ідей; стратегічне планування та управління проектами; командотворення; ораторське мистецтво та мистецтво проведення презентацій; розвиток тренерських навичок; робота зі ЗМІ; тайм-менеджмент; інструменти громадського захисту та впливу на владу.

Для подачі заявки на участь потрібно:

І. Розповісти свою історію – перепостити відео-анонс проекту (goo.gl/GGnhg7) або кавер проекту (goo.gl/StEGBU) на своїй сторінці у Facebook чи Instagram та зробити короткий допис до нього наступного змісту:

1. Цікавий факт про ваше місто/селище (лаконічну, в один абзац, реальну історію/інформацію)
2. Ідея змін (лаконічно опишіть ідею вашої соціальної чи антикорупційної ініціативи, яку б хотіли реалізувати у своєму місті/селищі)
3. Заклик до друзів (запросіть друзів підтримати ідею лайком і написати, як можуть допомогти та долучитись до її реалізації)
4. Кілька фактів про себе (розкажіть чим займаєтесь, якими перемогами пишаєтесь або чому для вас важливо допомогти своєму містечку та реалізувати озвучену ініціативу)
5. Додати хештег #ДавайЗміни (щоб ми відслідкували ваш репост)

Зверніть увагу! Перевага надається учасникам, які подаватимуться командою (від двох осіб). Якщо подаєтесь командою – тегніть свого(ю) колегу/колег в пості, щоб він відобразився і на його(її) сторінці.

Якщо ви зовсім не любите соціальні мережі та вам зручніше просто заповнити анкету – вона чекає на вас за посиланням (goo.gl/YtZkEd).

Всі репости й анкети приймаються до 1 липня.

II. Познайомитись з командою Відкритого простору: протягом липня зі всіма кандидатами на участь у проекті будуть проведені особисті онлайн-інтерв’ю, за підсумками яких будуть остаточно сформовані групи учасників.

P.S. До східних і південних областей України ми відносимо: Луганську, Донецьку, Дніпропетровську, Запорізьку, Кіровоградську, Миколаївську, Одеську, Харківську, Херсонську, Сумську.

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ ПО ПРОЕКТУ “ДАВАЙ ЗМІНИ!” за цим посиланням.

З усіх організаційних питань пишіть на скриньку проекту «Давай зміни!»: Davayzminy@gmail.com, або ж ставте їх у групі проекту у Facebook чи Instagram.

—————————————————————————
Проект реалізовується командою Громадської організації «Відкритий простір» за підтримки Global Project Partners e.V. в рамках програми «Східне партнерство» від Міністерства Закордонних Справ Німеччини (Federal Foreign Office) #CivilSocietyCooperationКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Пане Руслане, якщо Ви не проти, ми передамо ваш телефон у соціальну службу. Дякуємо! Але також ви можете, у першу…
Ілона .Ресторан "Тихая Гавань"
Хочу залишити свій відгук про ресторан. Святкували день народження і всім дуже сподобався не тільки сам ресторан…
Oksana G.Пиццерия-бистро "Смачні традиції"
Скажите пожалуйста у вас можно забронировать столик на 6 человек