Відкрий для себе "Світ громад"

17.10.2018
17.10.2018
Кіровоградський прес-клуб
Кіровоград, вул. Чикаленка 1-а

Хочете спробувати себе у ролі міського голови? Або відчути, що означає мати власний бізнес? Або зрозуміти задачі, котрі стоять перед розпорядником коштів місцевого бюджету? Тоді вам варто хоча б раз зіграти у гру "Світ Громад".

Це класний спосіб підсилити власну громадянську освіту і громадянську участь, а також організовувати взаємодію людей та знайти шляхи вирішення багатьох соціальних проблем.

У середу, 17-го жовтня у Прес-клубі реформ (м.Кропивницький) триватиме одночасний сеанс гри "Світ Громад" - за ініціативи команди "Team Europe Кропивницький" та за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Також буде бонус - гра "Життя як проект" (це просто фантастична штука!)

Вестимуть гру кращі майстри Кіровоградської області - очікуйте на зустріч із:

- Ганною Ліщиною

- Летицією Курятою
- Сергіємо Ткаченко
- Іриною Ткаченко
- Андрієм Флоренко
- Дмитром Шульгою

Хочете зіграти? Заплануйте собі три години часу (9.00-12.00) на середу, 17 жовтня - та заповніть анкету: goo.gl/FHH4ZB Участь - безкоштовна, для учасників з районів Кіровоградської області - компенсуємо вартість проїзду автобусом\потягом (за наявності квитків). Якщо ви приїдете напередодні, 16 жовтня на захід "Зірки падають \ Falling stars", то Оргкомітет забезпечить Вам проживання в ніч з 16 на 17 жовтня.

Нагадаємо, що захід пройде у рамках відзначення у Кропивницьому Європейського тижня місцевої демократії. Це щорічна кампанія, започаткована Радою Європи з метою активізації процесів розповсюдження інформації щодо принципів та досягнення місцевої і регіональної демократії у Європі, сприяння обізнаності громадян щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та їх залучення до прийняття управлінських рішень.
При вступі до Ради Європи Україна взяла на себе зобов’язання щодо реалізації основних європейських принципів місцевого і регіонального розвитку. Україною ратифіковано та здійснюється імплементація усіх міжнародно-правових договорів Ради Європи в сфері місцевої і регіональної демократії, головним з яких є Європейська хартія місцевого самоврядування.

Місія Європейського тижня місцевої демократії - проведення в містах та регіонах всієї Європи інформаційно-роз’яснювальних кампаній стосовно
а) принципів функціонування національних органів самоврядування та залучення до цього процесу громадян;
б) європейських стандартів та кращих практик місцевого і регіонального розвитку;
в) ролі та інструментів інституцій спільної Європи в процесі зміцнення демократії на місцях.


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!