Воркшоп з анімації у Знам'янці

21.03.2019
21.03.2019

Інтерактивний воркшоп зі створення мультфільмів та активізації молодих виборців проведуть у четвер 21 березня у Знам'янському професійному ліцеї експерти проекту "реАнімація виборців" - представники студії Ridni animation та координаторка проекту у Кіровоградській області - Ольга Гріднєва.


У рамках воркшопу ученики та учениці ліцею не тільки обговорять тему, чому молоді варто брати участь у голосуванні як прояві демократії, але й навчаться власноруч створювати мультфільми.

Проект "реАнімація виборців" втілює у 2019 році громадська організація «Турбота» за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Проект спрямований на підвищення активності молоді - учнів професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ) Кіровоградської, Черкаської та Полтавської областей під час Президентських та Парламентських виборів шляхом використання анімації та привернення уваги молодіжної аудиторії до важливості свідомого голосування із подальшою їх активною участю у виборчому процесі.

Партнери проекту - громадська організація «Культурний діалог» (м. Кременчук) та громадська організація «Fly Media» (м. Черкаси), а також анімаційна студія «Ridni Animation» (м. Київ).Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Ресторан "Япи"
Дякуємо, що повідомили. Ми внесли правки в опис
Вікторія .Майстер-клас з виготовлення Слаймів
Антоніно, будь ласка, наберіть організаторів - 050-067-44-43 - і спитайте
Ирина .Пиццерия "La Vita"
Ну не знаю были в Челентано цена дороже была и предложили 2 сыр мы согласились когда принесли то пицца воняла мы…