Куди підуть навчатися діти з Кропивницького?!

18.05.2019
18.05.2019

За кілька років до шкільних випускних вечорів у батьків та й у майбутніх випускників виникає питання: «На кого піти вчитися, щоб потім не шкодувати про марно витрачені роки?» І для того, щоб зрозуміти, які вищі навчальні заклади в Україні та за кордоном обирають майбутні студенти, команда Team Europe Кропивницький вирішила дізнатися про це безпосередньо у дітей!

У суботу 18 травня, під час проведення у Кропивницькому відразу кількох масштабних дійств із залученням молоді, як то Фестиваль до Дня Єропи та Ніч музеїв, - ми плануємо познімати відео та підготувати ролик, в якому молодь розповідає, яким бачить своє найближче майбутнє, які спеціальності серед випускників Кропивницького є найбільш популярними, в яких містах та країнах вони планують навчатися.

-
З цими та іншими питаннями ми плануємо звернутися до кількох десятків майбутніх абітурієнтів, тож вже незабаром чекайте на нашій сторінці ролик із відео, - розповідає членкиня команди Team Europe Кропивницький Вікторія Талашкевич.

Р
олик буде зніматися у центральній частині міста, тож і ви можете потрапити у кадр ,-)Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба " у Портных" приглашает отдохнуть на "Серебряном озере" предоставляем проживание в доме со всеми удобствами…
Вікторія .Кафе "Крила"
Можливо, ви можете зробити це на сайті кафе "крила": https://kryla.com.ua/
Костя .Легенды и реальность замка Шуваловых
Проведу екскурсію по місту Тальному та по палацу графа Шувалова, старий номер втрачений , ось новий 0972220158. У зв*язку…