Майстер-клас з анімації

01.06.2019
01.06.2019

У суботу, 1-го червня у Кропивницькому відбудеться майстер-клас для вчителів різних спеціальностей, які працюють із дітьми та молоддю у загальноосвітніх і професійно-технічних закладах Кіровоградської області. Під час майстер-класу ви навчитеся основам створення мультфільмів із пластиліну - за допомогою мобільних телефонів чи планшетів. Заняття триватиме з 11.00 до 17.00, тож налаштуйтеся на тривалу і плідну роботу ,-)

Навичками створення мультфільмів із педагогами поділяться експерти студії Ridni animation (м. Київ), які приїдуть на запрошення громадської кампанії Дихати по-людськи Тож, і тематика створених мультфільмів буде природоохоронна, екологічна.

Участь у заході відбуватиметься на конкурсній основі. Основні вимоги до учасників:
- робота із дітьми та молоддю у школі, коледжі, ліцеї
- розуміння шляхів подального поширення отриманого досвіду.

Щоб взяти участь, будь ласка, заповніть анкету за посиланням: http://bit.do/animationmasterclass Пройдіть відбір і отримайте запрошення на зустріч (електронною поштою чи телефонним дзвінком) у понеділок, 27 травня.

Майстер-клас стане одним із заключних акордів проекту "Україна в Європі", що втілюється на Кіровоградщині за підтримки «Товариства Лева» та польської Фундації «Міжнародна солідарність».Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…
Ольга .Система замовлень і доставки Mister. Am
Добрый день! Мы сеть супермаркетов и хотим предложить интересные условия сотрудничеста. Есть ли ваш e-mail либо…
Andy R.Ночной клуб "Fusion Club"
Клуб фуфло. Накурено и воняет. Самый вонючий клуб в городе. Охрана быдло голодное на деньги