Клуб рестораторів запрошує на Фестиваль у Скопіївку

24.08.2019
24.08.2019

На день незалежності 24-го серпня у селі Скопіївка, що у Добровеличківському районі на Кіровоградщині, вже багато років проходить масштабне свято - фестиваль «Ми - украінці!». За останні роки хедлайнерами фестивалю були Руслана, Олег Скрипка, гурт «Здоб ши здуб» та інші. Хедлайнером на фестивалі виступатиме гурт "Made in Ukraine".


Крім концерту і розваг, на фестивалі відвідувачі завжди могли придбати смачну іжу та напої. Цього року керівництво селища Скопіївка звернулося до Клубу рестораторів Кропивницького із пропозицією повністю організувати продаж смаколиків на фестивалі.

«Ми знаємо про високий рівень організації Фестивалю вуличної їжі, що його проводить Клуб рестораторів у Кропивницькому, і цього разу хочемо, щоб на фестивалі «Ми – українці!» все було організовано якнайкраще», - розповів нам заступник Добровеличківського селищного голови Сергій Бойченко.

Очільниця Оргкомітету по контактах із Скопієвкою від Клубу рестораторів є Ірина Маркова, власниця кейтерингової компанії "Авокадо". Вона розповідає, що участь у фестивалі братимуть:
- кафе "Зефір"
- кафе "Алсан"
- кафе "Камелія"
- паб "Гарячі перці"
- ну, і "Авокадо-Кейтеринг".

Приїздіть у Скопіївку! Якщо хочете знати більше про фестиваль і про діяльність Клубу рестораторів, будь ласка, підписуйтеся на чат-бота Шеф і будьте у курсі справи. Тисніть на лінкКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Наташа .​Серебряное озеро (Скала)
Жилье для отдыхающих, т. 098-91-25-502
Марк .Музей Эльворти - завода "Красная Звезда"
Уважаемая Виктория! Спасибо за совет. Попробую им воспользоваться. С уважением, Марк.
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
какая жесть.... я даже не слышала о таком. откуда источник информации?