Єврофест - 2020 "Європейське майбутнє України. Крокуємо разом"

12.05.2020–15.05.2020
12.05.2020–15.05.2020

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.

Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у “Європейському домі”.
У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.

До Дня Європи Кіровоградським обласним ЦДЮТ з 12 по 15 травня заплановано проведення низки акцій і заходів в режимі онлайн. Докладніше - у Програмі "Єврофест - 2020" на Фейсбуці
Команда організаторів з нетерпінням чекає на зустрічі з Вами на наших вебінарних майданчиках, конкурсних сесіях, віртуальних виставках та відео зустрічах!
Долучайтеся! З нами цікаво та пізнавально!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Борис .Кіровоград: Диво Ейфеля на Інгулі
Випадково побачив цей міст по TV і збагнув, що за півстоліття я проїжджав по ньому багато разів, але ніколи не бачив…
Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок