ШУМFest - збери малечу до школи разом з Krop:hub і Charwish

15.08.2020
15.08.2020

Ви раді, що в вересні школі бути? У громадському просторі Krop Hub шалено раді і вирішили відсвяткувати це на галявині, створивши "ШУМFest" Це благодійний ярмарок, де ви зберете дитину до школи та підтримаєте Кропивницьких виробників!

На ШУМFest ви зможете обрати зручний одяг для вашої малечі, знайти оригінальні букети до 1 вересня, підібрати аксесуари на весь рік, поласувати смаколиками та лимонадом і послухати творчість талановитих дітей. Більше того, ярмарок має благодійну мету: Charwish надає 25% знижки на нову колекцію шкільної форми при пред‘явленні посвідчення УБД та передає відсоток з прибутку на розвиток благодійних напрямків громадського простору "Krop:Hub". Захід засновують кропивницький бренд одягу Charwish та громадський простір Krop:Hub.

Саме ці небайдужі кропивничанки познаходять для вас яскравих кропивницьких виробників з надією, що фестиваль стане щорічним святом підготовки до школи.

Коли? 15 серпня з 13:00 по 18:00
Де?
Krop:Hub (Преображенська, 2)
Вхід вільний!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Борис .Кіровоград: Диво Ейфеля на Інгулі
Випадково побачив цей міст по TV і збагнув, що за півстоліття я проїжджав по ньому багато разів, але ніколи не бачив…
Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок