Стратегiя фiрми. Корпоратив-2020

13.11.2020–18.12.2020
13.11.2020–18.12.2020

У Кропивницькому по 13 листопада триватиме реєстрацiя учасникiв VI мiського бiзнестурнiру «Стратегiя фiрми. Корпоратив-2020». Про це йдеться на сайті міської ради Кропивницького.

Як повiдомили в управлiннi освiти мiськради, цьогорiч учасники турнiру будуть змагатися у трьох лiгах: «Учнiвськiй лiзi», «Лiзi профтехiв» для учнiв коледжiв та професiйно-технiчних закладiв i «Лiзi наставникiв» для вчителiв або викладачiв, методистiв, працiвникiв закладiв середньої i професiйно-технiчної освiти.

«Вже вiд 16 листопада по 4 грудня 2020 року проведуть вiдбiрковi змагання для визначення фiналiстiв. Вiд трьох учасникiв із групи за результатами автоматичного рейтингу бiзнессимулятора ViAL+», – відзначила вiдзначила начальниця управлiння освiти Лариса Костенко.

Фiнал турнiру «Стратегiя фiрми. Корпоратив-2020» триватиме з 14 по 17 грудня в бiзнессимуляцiї ViAL+ на платформi конференнцiї Zoom. А онлайн нагородження переможцiв бiзнестурнiру буде 18 грудня 2020 року з трансляцiєю у соцiальнiй мережi Facebook:

Більше інформації – за посиланням Джерело: Рідний КрайКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Борис .Кіровоград: Диво Ейфеля на Інгулі
Випадково побачив цей міст по TV і збагнув, що за півстоліття я проїжджав по ньому багато разів, але ніколи не бачив…
Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок