Продажі в Інстаграмі та Фейсбуці

15.06.2021
15.06.2021
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Сьогодні соціальні мережі надають широкі можливості для просування бізнесу, підвищення рівня впізнаваності бренду та формування позитивного сприйняття. Лишається тільки визначитися, яка із соцмереж принесе більше користі саме вашому бізнесу. Що обрати - Інстаграм чи Фейсбук?

Ми б сказали, що треба вміти продавати в обох мережах. І більше про це розповість під час майстер-класу у Кропивницькому Гончаренко центрі у вівторок, 15 червня Надія Кареліна.
Щоб взяти участь у заході, будь ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/znv3vOE - і чекайте на телефонний дзвінок та запрошення від адміністраторки напередодні (13-14 червня). Ми запросимо всього 15 осіб з огляду на розмір нашого приміщення та карантинні обмеження.

Будь ласка, запишіть собі номер - 050-884-97-16, це робочий телефон Гончаренко центру, - бо інакше ви не побачите нашого повідомлення у Вайбері\Телеграмі. Зустріч почнеться у вівторок, 15 червня об 11.00 і триватиме біля півтори години. Адреса Гончаренко центру: вул.Велика Перспективна, 4 а - другий поверх (вхід з правого боку будівлі, на першому поверсі працює SushiMaster).

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKropКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!