​Клуб "28 петель" запрошує!

17.07.2021
17.07.2021
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Якщо ви любите в’язати і робити хороші справи, то приєднуйтесь до благородної справи – подаруйте тепло своїх рук недоношеним малюкам! У суботу, 17-го липня у Кропивницькому Гончаренко центрі збирається спільнота, котра називається «Клуб 28 петель».

Це люди, котрі плетуть будь-які тепленькі речі – шкарпетки, пінетки, шапочки, рукавички, пледики, жилетки, - і передають їх у родини, де народжуються недоношені малюки, або у заклади, де такі дітки перебувають, поки не набудуть потрібної ваги і стану здоров’я. Адже з перших хвилин появи на світ передчасно народжених малюків потрібно піклуватися про збереження їх тепла. Якщо дитині холодно, то маленький організм змушений витрачати свою енергію не в ріст і швидкий розвиток, а на те, щоб зігрітися.

Щоб взяти участь у заході, будь ласка, заповніть анкету:
https://cutt.ly/smva6to - і чекайте на телефонний дзвінок та запрошення від адміністраторки напередодні (15-16 липня). Будь ласка, запишіть собі номер - 050-884-97-16, це робочий телефон Гончаренко центру, - бо інакше ви не побачите нашого повідомлення у Вайбері\Телеграмі. Зустріч почнеться у суботу, 17 липня о 14.00 і триватиме біля 1,5 години.

Будь ласка, візьміть з собою спиці або крючки, а також нитки для в'язання! Адреса Гончаренко центру: вул.Велика Перспективна, 4 а - другий поверх (вхід з правого боку будівлі).Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!