​Школа досвідченого споживача: поговоримо про безпеку харчів

27.07.2021
27.07.2021

У сучасних умовах проблема безпечності та якості харчових продуктів набула пріоритетного значення, стала важливим фактором підвищення рівня життя та забезпечення продовольчої безпеки.

Україна на законодавчому рівні намагається розв’язувати питання харчової безпеки. Але це проблема не лише держави, а й особисто кожного з нас.

Відповідальність щодо вибору продуктів та формування власного раціону є запорукою збереження здоров’я та профілактики цілого спектра захворювань, пов’язаних зі способом харчування.

27 липня о 15.00 в Орхуському центрі екологічної інформації відбудеться інформаційна зустріч на тему «Як обрати безпечний харчовий продукт».

Начальниквідділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Руслан Крайносвіт висвітлить найактуальніші на сьогодні питання, пов’язані з безпечністю того, що ми ставимо на свій стіл, а саме: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач.

Захід проходитиме в рамках проєкту «Школа досвідченого споживача», який започаткували бібліотека імені Дмитра Чижевського та Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Запрошуємо вас на зустріч, яка відбудеться у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук нашого мегакультурного центру.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ