​Бібліотека насіння

31.07.2021
31.07.2021
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Поруч із книгами у Кропивницькому Гончаренко центрі незабаром можна буде побачити ще й… насіння. Проєкт “Бібліотека насіння” започатковано, щоб зберігати локальні сорти рослин, а також розвивати спільноту садівників та садівниць. В його рамках можна буде приносити насіння і віддавати на зберігання у каталогах Гончаренко центру, а також брати насіння, сіяти його, вирощувати рослини і повертати насіння вже нового врожаю.

Перша зустріч людей, котрі хочуть взяти участь у проекті, відбудеться у суботу, 31 липня об 11.00,у Кропивницькому Гончаренко центрі: вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх.

Під час зустрічі присутні обговорять, за яким принципом буде формуватися каталог насіння, хто буде відповідальним за створення конвертів і наповнення їх насінням, як буде відбуватися процес повернення насіння бібліотеці. Також буде сплановано заходи із обміну насінням, коли відвідувачі можуть збиратися та обмінюються насінням і досвідом його вирощування.

Щоб взяти участь у заході, будь ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/bmRz4Gd - і чекайте на телефонний дзвінок та запрошення від адміністраторки центру напередодні (29-30 липня). Запишіть собі номер робочого телефону Кропивницького Гончаренко центру: 050-884-97-16.

З огляду на карантин та обмежену кількість місць, Гончаренко центр запросить на першу зустріч тільки 20 осіб, але будь ласка записуйтесь, тому що такі зустрічі плануються бути регулярними. І нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні!

Щоб бути у курсі новин, підписуйтесь на наш канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKropКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!