​Курс "Секрети безпечного банкінгу"

04.08.2021–25.08.2021
04.08.2021–25.08.2021
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Багато людей старшого віку мають складнощі у користуванні сучасними банківськими інструментами. І внаслідок цього рівень їхнього життя погіршується, а самі вони можуть стати жертвами злодіїв та шахраїв.

Тому Кропивницький Гончаренко центр разом із відділенням Приватбанку у нашому місті започатковує безкоштовний курс із чотирьох занять для людей поважного віку (60+), у рамках якого бажаючі зможуть дізнатися про основи фінансової та банківської безпеки, про те, як користуватися карткою та онлайн сервізами, як поповнити свій телефон і сплатити за комуналку, як користуватися банкоматом і терміналом.

Заняття для групи із двадцяти осіб проходитимуть по середам, з 15.00 до 17.00 у приміщенні Гончаренко центру: вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх. Вестиме курс спеціалістка Приватбанку – Анжела Дзинзюра. Перше заняття відбудеться 4-го серпня. Кожне заняття триватиме біля 1,5-2 години.

Щоб взяти участь у заході, будь ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/ImRo5Xn І чекайте на телефонний дзвінок та запрошення від адміністраторки центру напередодні (1-3 серпня). Запишіть собі номер робочого телефону Кропивницького Гончаренко центру: 050-884-97-16 (адміністраторка – Жанна Січкарь).

З огляду на карантин та обмежену кількість місць, ми запросимо на курс тільки 20 осіб. Тож, реєструйтеся чимшвидше! Або запишіть на цей курс своїх рідних, батьків, бабусю чи дідуся. І нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!