​Клуб "28 петель" запрошує!

11.09.2021
11.09.2021
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Якщо ви любите в’язати і робити хороші справи, то приєднуйтесь до благородної справи – подаруйте тепло своїх рук недоношеним малюкам! У суботу, 18-го вересня у Кропивницькому Гончаренко центрі збирається спільнота, котра називається «Клуб 28 петель».

Це люди, котрі плетуть будь-які тепленькі речі – шкарпетки, пінетки, шапочки, рукавички, жилетки, - і передають їх у родини, де народжуються недоношені малюки, або у заклади, де такі дітки перебувають, поки не набудуть потрібної ваги і стану здоров’я. Адже з перших хвилин появи на світ передчасно народжених малюків потрібно піклуватися про збереження їх тепла. Якщо дитині холодно, то маленький організм змушений витрачати свою енергію не в ріст і швидкий розвиток, а на те, щоб зігрітися.
Щоб взяти участь у заході, будь ласка, заповніть анкету: https://cutt.ly/CWE8Z8P -і чекайте на повідомлення у Вайбері/Телеграмі, в якому буде запрошення напередодні, 9-10 вересня. Будь ласка, прямо зараз запишіть собі номер телефону центру, щоб ви побачили це повідомлення: 050-884-97-16. Будь ласка, записуйтесь заздалегідь і заповнюйте форму повністю.

Зустріч почнеться у суботу, 11 вересня о 14.00 і триватиме біля 1,5 години. Будь ласка, візьміть з собою спиці або крючки, а також нитки для в'язання! Адреса Гончаренко центру: вул.Велика Перспективна, 4 а - другий поверх (вхід з правого боку будівлі).
Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! Бачити менше


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!