​Пограємо у настільний хокей на даху?

25.09.2021
25.09.2021
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Настільний хокей – це відома і популярна сімейна гра в усьому світі. Вона швидка, рухлива і захоплююча, а ще сприяє розвитку швидкої реакції і загального тонусу. Настільний хокей захоплює з першої хвилини гри, з першого руху шайби. Він дарує позитивні емоції і піднімає настрій, дає можливість близьким людям і друзям разом провести дозвілля і добре розважитися.


Голова Кропивницької ліги настільного хокею, тренер і спортсмен Володимир Куделя принесе у Гончаренко центр достатню кількість полів для гри, адже компактність настільного хоккею дозволяє встановити його в будь-якому будинку, офісі, або й навіть на даху!

На переможців імпровізованого турніру чекають призи! Тож, приходьте – розважимося. А для того, щоб ми знали, скільки призів готувати, заповнюйте анкету: https://cutt.ly/JEsjrjP - і приходьте у суботу, 25 вересня о 15.00 у Гончаренко центр за адресою: вул. Велика Перспективна, 4а.

І нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні. А щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKropКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!