​Давайте вчити англійську мову разом?!

30.09.2021
30.09.2021
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Кропивницький Гончаренко Центр оголошує набір дорослих (18+) на безкоштовний курс «Англійська мова для дорослих» для тих, хто має рівень Beginner (англ. "початківець") та Elementary (англ. "елементарний").


Як потрапити на курс? Спочатку ви заповнюєте анкету, потім адміністраторка Гончаренко центру запрошує вас на одне з пробних занять, котрі проходитимуть у вересні-жовтні. І далі ви зможете прийняти рішення та записатися на курс, який почнеться у першій декаді жовтня.

Для реєстрації заповніть онлайн форму - https://cutt.ly/1WTL322 - і чекайте на повідомлення у Вайбері/Телеграмі, в якому буде запрошення на пробне заняття. Будь ласка, прямо зараз запишіть собі номер телефону центру, щоб ви побачили це повідомлення: 050-884-97-16.

Тривалість курсу - три місяці. Заняття будуть двічі на тиждень - по 1,5 години кожне - і проходитимуть вдень (з 13.00 до 14.30, або з 15.00 до 16.30) за адресою: вул. Велика Перспективна, 4 а (другий поверх). Заняття на курсі безкоштовні, але кожен учасник та учасниця повинен буде придбати для себе книжки, за котрими проходитиме навчання, у компанії Green Country і доступ до свого персонального електронного кабінету (вартість 300 грн).

Щоб бути у курсі новин і подій, підписуйтесь на нашу ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop а також на канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та профіль в Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekropКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ