Вчимося фарбувати балончиками!

09.10.2021
09.10.2021
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Власник і засновник майстерні зовнішньої реклами "Мастество" Юрій Талейран запрошує у суботу, 9 жовтня на дах Кропивницького Гончаренко центру. Пані Юрій проведе майстер-клас - навчить вас, покаже, і ви самі спробуєте, - фарбувати поверхні із балончиків. Заодно приведемо до ладу металеві поручні, що встановлені по периметру даху.

Початок о 10.00, але просимо всіх бути за 15 хвилин до початку, тобто о 9.45. Ми дамо вам одноразові гумові рукавички і захисну маску, але вам треба принести із собою , хустинку розміром 20х20см ("носовичок").

Будь-ласка, заповніть анкету, щоб ми знали, скількох людей очікувати - https://cutt.ly/rENIquW - і приходьте. Майстер-клас буде на даху, на свіжому повітрі, одягайтеся тепло!!!

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! Працюємо за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку. А щоб бути у курсі заходів приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKropКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!