Клуб здорового способу життя "Шоста точка"

13.11.2021
13.11.2021
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

У суботу, 13 листопада, у Кропивницькому Гончаренко центрі збиратимуться всі, кого цікавить здоровий спосіб життя. Разом із фізичною терапевткою, реабілітологинею Центру «Фенікс» та Госпіталю ветеранів Оксаною Бондаренко ми обговоримо теми, що стосуються стресу: його фізичні та емоційні прояви, способи допомоги.

Крім того: - у рубриці "Новини зі світу науки" – свіжі відомості про успіхи науки у галузі здоров'я. А також: - повторимо ключове з попередніх тем; - продовжимо постійну рубрику "Запитай у фізичної терапевтки", де ви зможете поставити запитання щодо здоров'я, котрі турбують особисто вас. Записуйтесь на зустріч – заповнюйте анкету: https://cutt.ly/pR6fdAK і приходьте до Гончаренко центру в суботу, 13 листопада, о 12:00 за адресою: вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх – вхід збоку. Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні.

А щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу в Телеграмі: https://cutt.ly/pR6fdAK та підписуйтесь на Інстаграм-профіль: https://cutt.ly/pR6fdAK або слідкуйте за ФБ-сторінкою: https://cutt.ly/pR6fdAK Бачити меншеКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки драматичних історій у наших родинах. Треба їх пам'ятати.
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!