​It’s English o’clock!

20.11.2021
20.11.2021
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Ви любите англійську мову, але не знаєте де і з ким практикуватися? Пропонуємо об'єднати приємне з корисним! Кропивницький Гончаренко Центр запрошує дорослих у суботу, 20 листопада о 12.00 на зустріч “It’s English o’clock!”, яку проводить Валерія Горобець.


Все, що вам потрібно, - це гарний настрій і базові знання англійської мови. Адже пані Валерія - досвідчена вчителька, і вже понад 13 років успішно викладає іноземні мови, має досвід роботи в Америці та Китаї. Вона обіцяє, що буде весело і цікаво! Пограємо в англійські настільні ігри, поп'ємо чай та каву, порозмовляємо іноземною! Тривалість заходу - 1,5 години.

Хочете взяти участь? Будь ласка, зареєструйтеся за посиланням - https://cutt.ly/TTyPEqS - і чекайте на запрошення\повідомлення у Вайбері або Телеграмі. Отримаєте запрошення - відреагуйте на нього, і приходьте. Будь ласка, прямо зараз запишіть собі робочий номер телефону Гончаренко центру, щоб ви побачили повідомлення від нас: 050-884-97-16.

Нагадуємо, що всі освітні та культурні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! А щоб бути у курсі заходів у центрі, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKropКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Людмила .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Цей коментар надіслав пан Ростислав Михась зі Львова: "Чуттєва розповідь, шкода , що люди так і не зрозуміли до…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!