​Лекція-детектив "Таємне кохання Лесі Українки"

27.12.2021
27.12.2021
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Ми до вас з екстренним анонсом: до Кропивницького із Києва завітала позитивна та цікава Світлана Салій, яка прочитає у Гончаренко центрі лекцію про таємне кохання Лесі Українки та покаже ексклюзивні фрагменти документального фільму про приховані факти з життя чудової Поетеси!

Хочете дізнатися, кому присвячені загадкові «дощові листи» Лесі Українки? Що знають і про що мовчать лесезнавці вже понад сто років? Тоді записуйтесь на лекцію-детектив, котра відбудеться у понеділок 27 грудня і почнеться о 12:00 у Гончаренко центрі.

Ми пройдемо шляхами Лесі Українки, перечитаємо її листи та спогади. Чи вдасться нам знайти відповідь на головне питання — яку небезпеку для української культури приховує в собі роман двох українських письменниць? Заповнюйте анкету - https://cutt.ly/cUaiGuy - і чекайте на запрошення у Вайбері або Телеграмі. Будь ласка, прямо зараз запишіть собі номер телефону Гончаренко центру, щоб ви побачили повідомлення: 050-884-97-16.

Кількість місць, з огляду на вимоги карантину, обмежена! Участь тільки за запрошенням. Отримаєте запрошення - відреагуйте на нього, і приходьте. Центр працює за адресою вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх (вхід з правого збоку будівлі).Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!