Кіноклуб імені Альбуса Северуса Поттера

20.04.2022
20.04.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

У середу, 20 квітня о 16.00 продовжує свою роботу Кіноклуб у Кропивницькому Гончаренко центрі, який веде і модерує журналіст, викладач, кінокритик Дмитро Шульга.

Пан Дмитро запропонував цього разу подивитися фільм "Little Miss Sunshine". Адже наше життя – то "суцільні конкурси краси”, - переконується один із героїв стрічки, назва якої у перекладі перетворилася замість, скажімо, “Маленька Міс Сонечко” на “Маленьку Міс Щастя”.

Це фільм про те, як яскрава родина Гуверів на яскравому жовтому мікроавтобусі “VW” вирушає до Каліфорнії, де наймолодша з родини – відверто не модельної статури Олів має взяти участь у тому самому конкурсі краси для дівчаток 7-8 років “Little Miss Sunshine”. Причому жоден із занадто заклопотаних вирішенням власних проблем членів родини не знає, що збирається демонструвати мала, бо підготовкою дівчинки займається дідусь Едвін. А чому може навчити дитину дідусь, котрий захоплюється наркотиками і весь час торочить про секс та нацистські кулі у себе в дупі, побачите наприкінці фільму.

Автори стрічки по ходу стібаються над стилем життя американців, над “американською мрією”, також трохи “дістається” тамошнім бюрократам, і дуже сильно "прилітає" кітчовим змаганням дівчачих модельних талантів.

Хочете приєднатися до перегляду? Заповнюйте анкету - https://cutt.ly/OFB1uvN - і приходьте у середу, 20 квітня о 16.00 за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх (вхід з правого боку будівлі). Нагадуємо, що участь у всіх заходах у Гончаренко центрі безкоштовна!

Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKropКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!