​Як протидіяти фейкам і дбати про медіа-гігієну в умовах війни?

26.04.2022
26.04.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Кропивницький Гончаренко Центр за підтримки Жіночого Альянсу за Обмін Знаннями (WAKE, США) починає освітній проект «Світогляд», мета якого – дати внутрішньо переміщеним особам, котрі переїхали у Кропивницький внаслідок російської агресії, можливість поділитися своїми знаннями та досвідом.


Ми плануємо запросити 50 лекторів, лекторок, майстрів та майстринь із числа ВПО, які проведуть загалом півсотні заходів у Гончаренко центрі – це будуть лекції та майстер-класи для місцевих жителів та вимушено переміщених осіб на різноманітну тематику. Першу лекцію прочитає медіа-експертка з Одеси Олена Кваша. Будемо говорити про важливість протидії фейкам та засади медіа-грамотності в умовах війни.

Зустріч відбудеться у вівторок, 26 квітня о 16.00. Щоб зареєструватися на участь, будь ласка, заповніть анкету - https://cutt.ly/2GexQWX - і очікуйте на запрошення, яке ми надішлемо через Телеграм. Переконайтеся, що ви записали у форму свій номер телефона, на якому є Телеграм. І запишіть собі у мобільний робочий телефон Гончаренко центру - 050-884-97-16.

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! Працюємо за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку (для орієнтиру - на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер").

WAKE - це Жіночий Альянс за Обмін Знаннями, чия місія полягає в тому, щоб використовувати технології для розширення прав і можливостей жінок у всьому світі. WAKE об’єднує інноваційних лідерок у сфері прав жінок із високим ступенем впливу з технологічними інструментами та досвідом, щоб допомогти їм прискорити свій вплив і масштабувати свою роботу. Жіночі правозахисні організації та активістки очолюють завдання щодо вирішення найкритичніших проблем, які впливають на жінок і дівчат, включаючи гендерне насильство, торгівлю людьми, дитячі шлюби, доступ до охорони здоров’я та освіти, політичну участь та розширення можливостей економіки. WAKE співпрацює з компаніями, організаціями та приватними особами, щоб використовувати технологію, а також залучати технологів та експертів, щоб максимізувати результати для місцевих партнерів.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!