​Поворот осі Землі: Причини та наслідки

28.04.2022
28.04.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Кропивницький Гончаренко Центр за підтримки Жіночого Альянсу за Обмін Знаннями (WAKE, США) починає освітній проект «Світогляд», мета якого – дати внутрішньо переміщеним особам, котрі переїхали у Кропивницький внаслідок російської агресії, можливість поділитися своїми знаннями та досвідом.


Ми плануємо запросити 50 лекторів, лекторок, майстрів та майстринь із числа ВПО, які проведуть загалом півсотні заходів у Гончаренко центрі – це будуть лекції та майстер-класи для місцевих жителів та вимушено переміщених осіб на різноманітну тематику.

Тож, у четвер, 28 квітня лекцію на тему "Поворот осі Землі: Причини та наслідки" прочитає Тарас Скворцов, доктор технічних наук із Харкова, автор понад трьох десятків винаходів, полковник у відставці, пенсіонер, колишній професор кафедри електродинаміки Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

За його словами, близько 13 000 років тому через "ефект Джанібекова" і удар астероїда стався поворот осі Землі. Це призвело до закінчення льодовикового періоду, всесвітнього потопу, зміни всієї географії та масового переселення народів. Облік факту повороту осі Землі дозволяє розгадати багато загадок, наприклад, причину льодовикового періоду, звідки взялися валуни та морени, чому висохла пустеля Сахара, чому гіперборейці знімали два врожаї на рік біля самого полярного кола та багато інших.

Записуйтеся і приходьте на лекцію, яка відбудеться у четвер, 28 квітня і почнеться о 16.00. Щоб зареєструватися на участь, будь ласка, заповніть анкету - https://cutt.ly/KGj700K - і приходьте на лекцію. Працюємо за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку (для орієнтиру - на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер"). Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні!

WAKE - це Жіночий Альянс за Обмін Знаннями, чия місія полягає в тому, щоб використовувати технології для розширення прав і можливостей жінок у всьому світі. WAKE об’єднує інноваційних лідерок у сфері прав жінок із високим ступенем впливу з технологічними інструментами та досвідом, щоб допомогти їм прискорити свій вплив і масштабувати свою роботу. Жіночі правозахисні організації та активістки очолюють завдання щодо вирішення найкритичніших проблем, які впливають на жінок і дівчат, включаючи гендерне насильство, торгівлю людьми, дитячі шлюби, доступ до охорони здоров’я та освіти, політичну участь та розширення можливостей економіки. WAKE співпрацює з компаніями, організаціями та приватними особами, щоб використовувати технологію, а також залучати технологів та експертів, щоб максимізувати результати для місцевих партнерів. Фейсбук сторінка WAKE: https://www.facebook.com/WakeInternational

Щоб бути у курсі новин Гончаренко центру, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

ВАЖЛИВО: У разі настання повітряної тривоги ми перервемо захід і ви зможете піти в укриття поруч із центром (у підвалі церкви).Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!