​Майстер-класи від проекту "Кава з ветеранами"

03.06.2022
03.06.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Активна спільнота, котра називається "Мобільна волонтерська група", вже тривалий час проводить у нашому місті та області різноманітні заходи для дітей і дорослих. Віднедавна один з їхніх проектів під назвою "Кава з ветеранами і не тільки" відбувається і на базі Кропивницького Гончаренко центру.


У його рамках у п'ятницю 3 червня о 16.00 пройде майстер-клас - будемо вишивати у техніці буклє! Заняття проведе волонтерка проекту "Кава з ветеранами", майстриня Ірина Татарчук.

Щоб зареєструватися на участь у зустрічі, будь ласка, заповніть анкету - https://cutt.ly/sJt2iMZ - і приходьте за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку (для орієнтиру - на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер"). Візьміть з собою на заняття голку з широким вушком та будь-якого кольору нитки для вишивання.

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги ви можете піти в укриття поруч із центром заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) віком до чотирьох років ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нову політику безпеки. Зверніть на це увагу!!!!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!