​Майстер-клас із виготовлення театральної ляльки

25.06.2022
25.06.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Кропивницький Гончаренко Центр за підтримки Жіночого Альянсу за Обмін Знаннями (WAKE, США) продовжує освітній проект «Світогляд», мета якого – дати внутрішньо переміщеним особам, котрі переїхали у Кропивницький внаслідок рашистської агресії, можливість поділитися своїми знаннями та досвідом.


Ми плануємо запросити 50 лекторів і лекторок із числа ВПО, які проведуть кожен по одній події у Гончаренко центрі – це будуть лекції та\або майстер-класи для місцевих жителів та вимушено переміщених осіб на різноманітну тематику.

Зокрема, у суботу, 25 червня пройде майстер-клас зі створення простої театральної ляльки проведе актриса Харківських театрів «Нєфть» та «Арабески», керівниця Зразкового художнього колективу театр ляльок «Жили-Були» Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості - пані Олена Баженова.

"Під час майстер-класу діти віком старші восьми років навчаться самостійно розробляти персонажа, робити ескіз і виготовляти просту театральну ляльку планшетної системи", - обіцяє пані Олена. Кількість місць на майстер-клас обмежена, тому, будь ласка, реєструйте дітей заздалегідь, і якщо отримаєте персональне запрошення, то обов'язково приводьте дітей.

Заповніть анкету (вносьте ДАНІ ПРО СЕБЕ, а не про дітей) за посиланням - https://cutt.ly/xJTPvBU - і далі чекайте на запрошення у месенджері "ТЕЛЕГРАМ" або "ВАЙБЕР", яке прийде напередодні 21-го червня. Кількість місць обмежена - всього 10, тому без запрошення, будь ласка, на приходьте. Початок заходу буде о 12.00, тривалість - біля двох годин. Прямо зараз запишіть собі номер телефону центру, щоб ви побачили запрошення, якщо воно надійде до вас: +38050-884-97-16 Працюємо за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку (для орієнтиру - на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер").

WAKE - це Жіночий Альянс за Обмін Знаннями, чия місія полягає в тому, щоб використовувати технології для розширення прав і можливостей жінок у всьому світі. WAKE об’єднує інноваційних лідерок у сфері прав жінок із високим ступенем впливу з технологічними інструментами та досвідом, щоб допомогти їм прискорити свій вплив і масштабувати свою роботу. WAKE співпрацює з компаніями, організаціями та приватними особами, щоб використовувати технологію, а також залучати технологів та експертів, щоб максимізувати результати для місцевих партнерів. ФБ: https://www.facebook.com/WakeInternational

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! Щоб бути у курсі новин Гончаренко центру, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги ви можете піти в укриття поруч із центром заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) ВІКОМ ДО ЧОТИРЬОХ років ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нову політику безпеки. Зверніть на це увагу!!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!