Внимание данный материал не отображается на сайте

Клуб настільних ігор

02.08.2022–30.08.2022
02.08.2022–30.08.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Щовівторка протягом серпня Олександр Учитель запрошує до Гончаренко центру дітей та дорослих розважити себе настільними іграми. Пан Олександр переїхав до Кропивницького із міста Миколаїв і перевіз з собою кілька десятків різних цікавих ігор - від веселих дитячих до таких, де і дорослим буде над чим посміятися.

Ви можете завітати як сам чи сама на ігротеку, так і своєю сім'єю, родиною чи парою, а пан Олександр допоможе вам вибрати гру до смаку зі списку того, що є в наявності. Він розповість правила і пояснить, як грати. А далі ви граєте самі і приємно проводите час. Якщо щось набридне, то можна змінити гру.

Хочете завітати? Заповнюйте анкету, щоб ми знали, скільки прийде людей, - https://cutt.ly/1Zog3iV - і без нагадувань приходьте щовівторка, починаючи з 2-го серпня о 15.00 за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх (вхід з правого боку будівлі). Нагадуємо, що участь у всіх заходах у Гончаренко центрі безкоштовна!

Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekropабо підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги ви можете піти в укриття поруч із центром заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) віком до чотирьох років ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нову політику безпеки. Зверніть на це увагу!!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!