Майстер-класи для дорослих від проекту "Кава з ветеранами"

09.08.2022–30.08.2022
09.08.2022–30.08.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Активна спільнота, котра називається "Мобільна волонтерська група" проводить у Кропивницькому різноманітні заходи. Тепер щовівторка о 17.30 один з їхніх проектів під назвою "Кава з ветеранами і не тільки" буде проходити на базі Гончаренко центру.

У його рамках запрошуємо дорослих на майстер-клас вже у вівторок, 9-го серпня - разом будемо робити ляльку-мотанку "Бажанниця". Тож, візьміть з собою різнокольорові клаптики тканини! Заняття проведе волонтерка - майстриня Ірина Татарчук.

Щоб записатися на участь у зустрічі, будь ласка, заповніть анкету - https://cutt.ly/sJt2iMZ - і без нагадувань приходьте 9-го серпня о 17:30 за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку (для орієнтиру - на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер").

Даний захід є частиною активностей проєкту "Каву з ветеранами і не тільки", що реалізується ініціативною групою міста Кропивницького (ГО "Мобільна волонтерська група") в рамках всеукраїнського проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги відвідувачів центру можуть піти в укриття поруч із центром заради безпеки (до готелю "Рейкарц" або до фабрики "Зорянка") . Дітей (навіть разом із батьками) центр не можемо запрошувати та приймати на заходах з огляду на активну фазу бойових дій, котрі провадить росія в Україні. Зверніть на це увагу!!!!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!