Архітектурний коловорот

31.08.2022
31.08.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Де шукати на будинках Кропивницького італійські мушлі? Чому античні боги і богині прикрашають будівлі у центрі міста? Лякатися чи не лякатися привидів тоталітаризму в архітектурі Кропивницького? Про що повідають нам мелодії міських фасадів? На всі ці питання і не тільки дасть відповідь спів-авторка книги "Портал в історію міста" Оксана Гончарова під час лекції у Гончаренко центрі.

Лекція "Архітектурний коловорот" відбудеться у середу 31-го серпня і почнеться о 16.00

Щоб записатися на участь у зустрічі, будь ласка, заповніть анкету - https://cutt.ly/MXZeySJ - і без нагадувань приходьте у вказаний день та час за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку (для орієнтиру - на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер").

Про спікерку: Оксана Гончарова закінчила факультет іноземних мов Педагогічного університету. Працювала за фахом, займалася журналістикою та досліджувала історію рідного краю, має публікації у місцевій пресі, історико-краєзнавчому альманасі "Інгульський Степ" та загальноукраїнських онлай-виданнях. Пані Оксана ретельно досліджує архітектуру Кропивницького та готує до видання книгу про будинки й портали міста.

Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі, і ця також, безкоштовні! Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги центр припиняє свою роботу, і ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабрикці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нашу політику безпеки. Зверніть на це увагу!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!