​Самодопомога при хронічному стресі

17.09.2022
17.09.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

В зв’язку з тим, що зараз відбувається, ми знаходимося в стані хронічного стресу, визваного переживанням за себе та близьких, постійною втомою, недосипанням та інше. Пам'ятати про ці виклики і працювати з ними пропонує психологиня Ніна Зяблікова. Експертка нагадує, що стрес — це фізична та психологічна реакція тіла, яка впливає на емоції, настрій та поведінку людини.


А хронічний стрес викликає дратівливість, тривожність, депресію, головний біль та безсоння. Зрозуміло, що таким чином хронічний стрес негативно впливає на якість нашого життя і на всі органи та системи. Як це відбувається і якими є методи самодопомоги для себе і своїх близьких дізнавайтеся під час лекції, котру пані Ніна Зяблікова проведе у суботу, 17 вересня в освітньо-культурному просторі "Гончаренко центр" (початок лекції о 12.00, тривалість - півтори години).


Щоб записатися на участь у зустрічі, будь ласка, заповніть анкету - https://cutt.ly/HCuV33D - і без нагадувань приходьте у вказаний день та час за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку (для орієнтиру - на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер"). Нагадуємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі, і ця також, безкоштовні!

Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги центр припиняє свою роботу, і ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабрикці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нашу політику безпеки. Зверніть на це увагу!


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!