Молодь з Кропивницького зможе створити власні проєкти завдяки участі у програмі UPSHIFT від ЮНІСЕФ

23.09.2022
23.09.2022

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з ГО "СКЦ «Задзеркалля»" відкриває конкурсний набір на інноваційну програму для молоді UPSHIFT. Програма надає підліткам та молоді можливість створити власні інноваційні проекти, отримати фінансування на їхнє впровадження, а також опанувати корисні навички й стати справжніми супергероями змін.


Програма UPSHIFT від ЮНІСЕФ - це креативний простір, де підлітки та молодь можуть проявляти себе, пропонувати інноваційні підходи до вирішення проблем та тестувати їхню ефективність.

Для участі у програмі не потрібно мати вже готове рішення - командам достатньо визначити, яка проблема є нагальною для їхньої громади, а під час тренінгів вони зможуть експериментувати та шукати шляхи вирішення цієї проблеми. Учасники UPSHIFT отримують сучасні навички 21 століття.

"Цей набір на UPSHIFT - тематичний. Він присвячений темі навчання та отримав назву “Спільно до навчання. Останні декілька років освітній процес в Україні значно ускладнився через пандемію COVID-19, а потім і через воєнні дії. UPSHIFT пропонує підліткам та молоді пошукати відповіді на актуальні виклики в освітньому процесі", - коментує Олександр Кашлаков, керівник СКЦ «Задзеркалля».

За його словами, до участі в UPSHIFT запрошуються команди з Кіровоградської області з 3-5 учасників віком від 14 до 24 років. Більше інформації та форму для реєстрації можна знайти за посиланням: https://forms.gle/ry93mzKyrMYLuoZz6

Дедлайн: 23 вересня 2022 року. Загалом у Кіровоградській області планується провести 10 наборів на UPSHIFT у період зі серпня 2022 року до кінця лютого 20223 року та підтримати фінансово 100 молодіжних проєктів. Більше про програму UPSHIFT можна дізнатися, написавши за адресою promolodua@gmail.comКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!