Україна та Європа: Спільні цінності і вектори розвитку

18.10.2022–19.10.2022
18.10.2022–19.10.2022

У рамках діяльності команди експертів та експерток команди «Team Europe Кропивницький», яку підтримує Представництво ЄС в Україні, у вівторок-середу 18-19 жовтня у місті відбудеться серія заходів для підлітків та молоді, присвячених європейській інтеграції України.

Організатори запрошують бажаючих долучатися до участі у заходах, дізнаватися нове та цікаве про взаємодію України і Європи, знайомитися із однолітками та вигравати призи.

Зокрема, заплановано провести квіз у вівторок, 18 жовтня о 12.00 у навчальному закладі «Економіко-технологічний інститут імені Р.Ельворті», а також у вівторок, 18 жовтня, о 14.00 в освітньо-культурному просторі «Гончаренко центр» за участі молоді, яка навчається у закладі «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі».

Наступного дня, 19 жовтня о 18.00, заплановано квіз з призами для молоді із числа мешканців міста та ВПО, яка відвідує творчий простір «Gogle87», що його створив у Кропивницькому актив організації «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля».

Слідкуйте за анонсами подій на ФБ-сторінці команди «Team Europe» - https://www.facebook.com/teameuropekr та підписуйтесь на профіль ініціативи в мережі Інстаграмі: https://instagram.com/teameuropekrop Записуйтесь на участь у квізах, приходьте!

Заходи відбудуться за підтримки Представництва ЄС в Україні.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!