​Кіноклуб імені Альбуса Северуса Поттера

29.10.2022
29.10.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

У суботу, 29 жовтня о 15.00 продовжує свою роботу Кіноклуб, який веде і модерує журналіст, викладач, кінокритик Дмитро Шульга - у Кропивницькому Гончаренко центрі. Будемо дивитися фільм "Сенс життя за Монті Пайтоном".

Це британська музична скетч-комедія 1983-го року, втілена трупою Монті Пайтона і режисером Террі Джонсом.
У чому сенс життя? Кожна людина неодноразово ставила собі це питання. Дана картина складається із декількох новел і, на думку авторів, має дати відповідь на це питання.

Хочете приєднатися до перегляду? Заповнюйте анкету - https://cutt.ly/XJogvro - і без нагадувань приходьте у суботу, 29 жовтня о 15.00 за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх (вхід з правого боку будівлі). Нагадуємо, що участь у всіх заходах у Гончаренко центрі безкоштовна!

Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр припиняє роботу, а ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нову політику безпеки. Зверніть на це увагу!!!!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!