​Жовтневий переворот 1917 року. Поворот не туди

04.11.2022
04.11.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Які наслідки мав для України та світу Жовтневий переворот 1917-го року, і чому поворот, якийсь стався, привів не туди, куди планувалося або куди проголошувалося, поговоримо у рамках циклу зустрічей "Історичний лекторій".

Запрошуємо у п'ятницю, 4-го листопада о 14:00 у Гончаренко Центр - на лекцію, яку прочитає Борис Шевченко, директор Регіонального центру наукових досліджень.
Щоб взяти участь, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням - https://cutt.ly/9NETIHx і без нагадувань приходьте у зазначений день і час за адресою вул. Велика Перспективна, 4а, вхід збоку, для орієнтиру: на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер".

Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, і у цьому також, безкоштовна! Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр припиняє роботу, а ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нову політику безпеки. Зверніть на це увагу!!!!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!