​Майстерня "світлячків": Світла кава з патрульними

08.11.2022
08.11.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Якщо ви відповідальний пішохід і стурбовані тим, що у сутінках, коли відключене вуличне освітлення та не працюють світлофори, вас погано видно водіям, тоді приходьте у Гончаренко центр на незвичайну каву! Це буде "Кава світла" із патрульними поліцейськими - у вівторок, 8 листопада о 16.00.


Разом пригадаємо та дізнаємося ключові факти про безпеку руху на дорозі та обов'язково власноруч зробимо кожен і кожна для себе, чи для рідних на подарунок кота-вояку - такого собі "світлячка", флікер, який буде вас оберігати на дорозі і робитиме видимими.


Що потрібно? Візьміть з собою хороший настрій. Ну, і звісно, зареєструйтеся за посиланням - https://cutt.ly/0NXQQ4c - щоб організатори знали, на скількох людей готувати матеріали для флікерів.

Гончаренко центр чекає на вас у вівторок, 8 листопада о 16.00 за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку (для орієнтиру - на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер"). Всі освітні програми у Гончаренко центрі, і ця також, безкоштовні!


Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги центр припиняє свою роботу, і ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабрикці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нашу політику безпеки. Зверніть на це увагу!


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!