​Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

09.11.2022
09.11.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Радіодиктант національної єдності 2022 відбудеться 9 листопада об 11:00 за київським часом. У День української писемності та мови до найбільшого україномовного флешмобу традиційно приєднаються мільйони українців по всьому світу. І у Кропивницькому також, завдяки можливостям Українського Радіо.

Авторкою тексту цьогорічного Радіодиктанту національної єдності стане українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме текст народна артистка, Героїня України - Ада Роговцева. До методичної роботи над Радіодиктантом вже традиційно долучиться мовознавиця, докторка філологічних наук Лариса Масенко.

Радіодиктант звучатиме по всій країні на хвилях Українського Радіо та Радіо Культура. Водночас флешмоб укотре вийде за межі суто радіоформату: він наживо транслюватиметься на телеканалах та діджитал-платформах Суспільного Мовлення. А у Кропивницькому до написання диктанту можна буде долучитися в освітньо-культурному просторі "Гончаренко центр".

Модеруватиме захід у Гончаренко центрі вчителька української мови Наталія Червякова, котра переїхала до Кропивницького із міста Золоте, що на Луганщині. Там пані Наталя викладає у Золотівському професійному ліцеї, а у Кропивницькому проводить цікаві та захоплюючі лекторії, присвячені розмаїттю української мови.

Людям, які планують прийти і долучитися до написання диктанту, потрібно заповнити анкету - https://cutt.ly/ANYO2tP - а також підготуватися, наприклад, почитати "Український правопис", який викладений на сайті Інституту мовознавства імені Потебні НАН України.

Тож, запрошуємо! Гончаренко Центр працює за адресою вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку (для орієнтиру - на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер"). Заповнюйте анкету, і приходьте - у середу, 9 листопада об 11.00. Нагадаємо, що всі освітні програми у Гончаренко центрі безкоштовні!

Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги заняття припиняється і відвідувачів центру можуть піти в укриття поруч із центром заради безпеки (до готелю "Рейкарц" або до фабрики "Зорянка") . Дітей (навіть разом із батьками) центр не може запрошувати та приймати на заходах з огляду на активну фазу бойових дій, котрі провадить росія в Україні. Зверніть на це увагу!!!!


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!