​Робота з травматичним досвідом за допомогою арт-терапії

12.11.2022
12.11.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Травма ділить життя людини на до і після. Рівень відчуття горя і втрати може бути різним, але не треба нехтувати своїми почуттями, бо вони в будь-якому разі є важливими.

Пам'ятати про це пропонує психологиня Ніна Зяблікова і запрошує на практикум "Робота з травматичним досвідом за допомогою арт - терапії" у суботу, 12 листопада в освітньо-культурному просторі "Гончаренко центр" (початок о 14.00, тривалість - біля півтори години).

Що буде на практикумі? Його учасники та учасниці дізнаються, як знайти та прожити травми, отримають декілька легких технік по роботі з травмою, а також знайдуть саме свої ресурси для проживання своїх почуттів і в майбутньому зможуть знаходити ресурси на кожен день.

Кому практикум буде корисний? Усім людям, які зараз відчувають страх, тривожність, інші негативні емоції. А також тим, хто свої емоції вважає не такими важливими, як емоції інших людей. Хто хоче знаходити сили кожен день рухатись у майбутнє, а не стояти на місці.

Щоб записатися на участь у зустрічі, будь ласка, заповніть анкету - https://cutt.ly/pNJaxHf - і без нагадувань приходьте у вказаний день та час за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку (для орієнтиру - на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер"). Всі освітні програми у Гончаренко центрі, і ця також, безкоштовні!


Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги центр припиняє свою роботу, і ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабрикці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нашу політику безпеки. Зверніть на це увагу!


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!