​Чому дитина погано навчається, та як оптимізувати процес виконання домашніх завдань

23.12.2022
23.12.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

У Кропивницькому Гончаренко центрі у п'ятницю, 23-го грудня запрошуємо поговорити про те, чому дитина погано навчається, та як оптимізувати процес виконання домашніх завдань.

Лекцію з цієї теми проведе практикуюча психологиня, членкиня Національної психологічної асоціації - Ліана Леонідівна Колесник-Цапенко.

"Саме зараз багато батьків формулюють для себе ці питання і шукають на них відповіді, у тому числі вагаючись про те, який формат ефективної освіти - дистанційної чи у класі, - обрати для своїх дітей", - каже пані Ліана, і запрошує до дискусії.

Зацікавилися? Тоді бронюйте час у своєму графіку, заповнюйте ось цю анкету, щоб ми знали, скількох чекати http://surl.li/ebkki - і без нагадувань чи додаткових запрошень приходьте у п'ятницю, 23-го грудня о 14.00 за адресою: вул.Велика Перспективна, 4а (вхід до будівлі - з правого боку, під вивіску).


БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги ви можете піти в найближче укриття поруч - або у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка".Дітей (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нову політику безпеки. Зверніть на це увагу!

Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!