​Давайте вчити англійську мову разом?

29.12.2022
29.12.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Кропивницький Гончаренко Центр запрошує дорослих віком 18+ на безкоштовний чотиримісячний офлайн курс із вивчення англійської мови. Це базовий курс, який підійде для тих, хто має рівень Beginner \ Starter (англ. "початківець").


Як потрапити на курс? Спочатку ви заповнюєте анкету, потім адміністраторка Гончаренко центру запрошує вас на пробне заняття (запрошення ви отримаєте у вигляді тексту на свій номер у Вайбері або Телеграмі). Будь ласка, ПРЯМО ЗАРАЗ запишіть собі у телефон робочий номер Гончаренко центру, інакше ви не побачите у себе у месенджері нашого запрошення: 050-884-97-16.

Для реєстрації заповніть онлайн форму - http://surl.li/ecnzm - і чекайте на запрошення на пробне заняття. Воно відбудеться у понеділок, 2 січня о 17.30, але дочекайтеся запрошення, будь ласка.

За результатами пробного заняття Гончаренко центр набере групу у кількості 23-25 осіб, яка буде займатися у будні (щопонеділка та щочетверга) о 17.30. Тривалість одного заняття - 1,5 години. Вчителька на курсі - Ірина Богомільчук.

Якщо ви не отримаєте персонального запрошення на пробне заняття, це означає, що було дуже багато бажаючих, і група вже сформована. Набирайтеся терпіння і слідкуйте за оголошеннями, набір у наступну групу буде вже незабаром!

Заняття на курсі безкоштовні, але кожен учасник та учасниця повинні будуть придбати для себе дві книжки, за котрими проходитиме навчання, у компанії "Green Country" і доступ до свого персонального електронного кабінету (вартість цих інструментів - 500 грн). Навчання в електронному кабінеті (онлайн, самостійно, перед кожним уроком вдома) обов'язкове для тих, хто запишеться на курс.

Адреса Гончаренко центру: вул. Велика Перспективна, 4 а (другий поверх). Щоб бути у курсі новин і подій, підписуйтесь на нашу ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop а також на канал у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та профіль в Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekropКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!