Розмовний клуб "It’s English o’clock!"

06.01.2023
06.01.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Ви знаєте англійську мову на рівні розмовної, але не маєте, де і з ким поспілкуватися іноземною? Пропонуємо об'єднати приємне з корисним! Кропивницький Гончаренко Центр запрошує дорослих щоп'ятниці о 17.30 на зустріч “It’s English o’clock!”.

Все, що вам потрібно, - це гарний настрій і базове вміння говорити англійською мовою. Будемо спілкуватися іноземною, пограємо у настільні ігри, поп'ємо чай та каву. Приносьте з собою печивко, цукерки. Ініціатива проведення клубу належить пані Валерії Горобець. Веде зустрічі Олександр Спориш.

Отже, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням - https://cutt.ly/dH2rc9X - щоб ми знали, скільки буде людей, і приходьте у найближчу п'ятницю о 17.30. Адреса центру: вул. Велика Перспективна, 4а (другий поверх). Тривалість заходу - годинка.

Нагадуємо, що всі освітні та культурні програми у Гончаренко центрі безкоштовні! А щоб бути у курсі заходів у центрі, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop
****
БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги ви можете піти в укриття поруч із центром заради вашої безпеки. Участь у заходах - для повнолітніх людей віком 18+ з огляду на військовий стан та нову політику безпеки. Зверніть на це увагу!!!!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!