​Самотестування на ВІЛ - швидко, безпечно, безболісно

26.01.2023
26.01.2023
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Здоров'я - найбільша цінність для людини, перемога - найбільша цінність для України. У нашій державі продовжують працювати громадські організації, котрі тримають фронт охорони здоров'я та профілактики захворювань українців і українок. Один з них - проект "HealthLink".


Щоб дізнатися про ризики, з якими людина стикається щодо інфікування ВІЛ-інфекцією, а також вміти проводити самостійне тестування оральними тестами, проект "HealthLink" запрошує мешканців та мешканок міста Кропивницький на зустріч - у четвер, 26 січня о 15.15 у Гончаренко центрі.

Координаторка проєкту "HealthLink" Олена Мумига презентує оральні тести на ВІЛ та проведе для присутніх консультацію задля збереження здоров'я.

Щоб завітати на лекцію, будь ласка, реєструйтеся за посиланням - http://surl.li/eoelk і без нагадувань приходьте у зазначений день і час за адресою вул. Велика Перспективна, 4а, вхід збоку, для орієнтиру: на першому поверсі цієї будівлі "Сушімастер".
Участь у всіх заходах у Гончаренко центрі, і у цьому також, безкоштовна! Щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги Гончаренко центр припиняє роботу, а ви можете піти в укриття поруч (у готелі "Рейкарц" або на фабриці "Зорянка") заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нову політику безпеки. Зверніть на це увагу!!!!


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!