Публічна лекція "Як перемогти росію?"

04.03.2023
04.03.2023

Освітньо-культурний простір "Гончаренко центр" запрошує мешканців і мешканок громади Кропивницького на публічну лекцію, яку проведе засновник згаданої мережі освітньо-культурних центрів, народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко - у суботу, 4 березня о 17.00 у приміщенні актової зали бібліотеки імені Д.Чижевського.

На учасників та учасниць лекції чекають цікаві факти, грунтовні коментарі, свіжі думки та сміливі інтерпретації ситуації, а також відповіді на питання про війну, яку веде в Україні агресор та міжнародну підтримку нашої держави.

Увага! Кількість місць обмежена! Для участі в лекції - обов'язкова реєстрація. Заповнюйте анкету - http://surl.li/fcbwf - і організатори надішлють вам нагадування про зустрічі, або іншу інформацію, якщо раптом відбудуться зміни у локації, даті, часі проведення лекції.

Зустріч заплановано за адресою вулиця Велика Перспективна, 24 (це безпечне у разі тривоги підвальне приміщення - актова заала бібліотеки ім. Чижевського). Організатори та спікер чекають на зустріч з вами і щиро дякують команді та керівництву обласної наукової бібліотеки імені Чижевського за сприяння в організації зустрічі!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!